Modele bluzash per femra

Kur zgjedh rroba për zyrën, materiali është me rëndësi të Madhe. Për shembull, një Produkt i bërë nga mëndafshi natyral do të ndihmojë “vrasin dy zogj me një Gur”-bluza është e përshtatshme JO Vetëm për punë, por Edhe për festime. Edhe një ngjyrë vjollcë ose GRI do të derdh bukur në dritë. Bluza me Saten konsiderohet si një Opsion Festiv, por Tone neutrale-e Zezë, ngjyrë bezhë, e përshtatshme për Zyra. Modelet e satinës duhet të jenë të Stilit minimaliste. Ju Mund të vishni produktet e zyrës me pothuajse çdo veshje. Modeli Klasik me një Skaj Deri në një GJU duket harmonikisht ose gjatësi të mesme, me pantallona. Fitues duket bluzë me një jelek dhe xhaketë, por Vetëm Kur vetë modeli ekzekutohet në tinguj të qetë dhe të ulët, dhe qëndron me stolitë. MOS harroni Kostum pantallonash duhet të jetë bluzë më e errët. MOS harroni për Triko të rehatshme. Pëlhurë natyrale të këndshme për Trupin dhe NUK shkakton alergji.

Veshjet e pambukut me surprendre një shumëllojshmëri të stileve dhe ngjyrave. Modelet byrynxhyk janě të pranueshme nëse materiali NUK është shumë transparent. Meqenëse rrobat për punë duhet të jenë modeste, mbyllni shpatullat, gjoksin dhe stomakun, me vëmendje të veçantë për përzgjedhjen. Stilistët rekomandojnë të heqin doré nga produktet transparente të byrynxhykëve, shumë të shtrënguar, me një prerje të thellë dhe veshje. MODELE shumë të shkurtra dhe ekspresive janě Gjithashtu të ndaluara. Ju NUK keni nevojë për probleme me eprorët tuaj, sidomos Kur shumica e vajzave përballen me thjeshtësinë e moderuar. Modelet e zgjedhura të bluzave për zyrën duhet të tregojnë seriozitetin dhe hhhjhjbhbjhbhb tuaj, dhe të MOS tregojnë Charms e figurës. Optimale për të zgjedhur një bluzë Laconic. Bluza me qëndisje janě një Trend tjetër i modës së sezonit pranveror-veror të Vitit 2017. Kjo pritje e dekoruar si zonjat romantike të cilët vazhdimisht e shikojnë modën. MODELE të Tilla Mund të jenë të një natyre shumë të ndryshme.

Andrew GN, Antonio Marras, Tory Burch, Dries Van Noten, Blumarine zbukuruar bluzë të qëndisura me Lule, rrushi dhe kompozime të Tjera. Provoni në bluzat e thurura Retro që Coco Chanel sugjeroi në até kohë. Modelet Retro janě më së shumti ngjyrën e bardhë të përmendur më lart, por ka ndryshime më Origjinale, për shembull, me mëngë me shirita. Foto Tregon se Vajzat tregojnë feminitetin e pneu dhe ndjenjën e shijes. Modelet elegante dhe të butë të mëndafshit, satinës, Marsana janě të përshtatshme për të Errësira PA përjashtim. Në Produkte të Tilla, VAJZA duket e lehtë dhe elegante. Është mirë të zgjidhni një Produkt me një Sasi të Vogël të ruchés dhe Stoli, gjëja Kryesore NUK është të lodhni në këtë drejtim. MODELE gjysmë të pajisur-opsioni më i mirë në këtë situatë. Modelet e kapjes NUK janě për ju, por një shtim i vogël i një shtrirjeje që ka forcuar pozicionin e SAJ Trendet e modës veshje të grave dhe bluza në vitin 2017, Mund të duken shumë fitimprurëse. Përzgjedhja e pëlhurës, është më mirë të Jepet preferencë për Mostra natyrale ose të përziera, Duke përjashtuar pëlhura të dendura që shtojnë volumin.

About Lorna

Hi! I’m Lorna, the owner and founder of The Fashion Supernova as well as the main writer. I started this blog back in July 2012 as a place to share all things fashion with you. As you probably know by now, I also have my own personal style and life blog, Raindrops of Sapphire, and I’m the editor of the top online denim blog as well, so blogging is definitely my passion! This site has since grown to accommodate many writers, guests and internships. Thank you for reading The Fashion Supernova and I hope that you enjoy it!